Spálne


Posteľ a posuvný šatník do spálne

Spálňa je pôdorysom úzka, navrhli sme posuvný šatník na celú stenu z dverami v bielom lesku a posteľ s nočnými stolíkmi z drevodekoru

« z 2 »

Vstavaný šatník v spálni

V rámci rekonštrukcie sme navrhli samostatný šatník oddelený sadrokartónovou stenou s posuvnými dverami bielej farby až po strop. V šatníku veľa odkladacieho priestoru.

« z 2 »

Luxusná spálňa so šatníkovou stenou

V novostavbe bytu sme navrhli na celú stenu šatníkovú skriňovú zostavu po strop s otvorenými nikami. Zabezpečuje dostatok odkladacieho priestoru a otvorené niky v drevodekore nám spríjemňujú priestor. Posteľ je klasická.

Spálňa v novostavbe

Požiadavkou zákazníka bola pohodlná nadčasová spálňa s množstvom úložného priestoru a v pristorom pre TV.

Spálňa

riešenie malej spálne s odkladacími priestormi a šatníkom v kombinácii biela lesklá + drevodekor

Omnia spálňa

priestor spálne v novostavbe Omnia-business center sme navrhli vzdušne s ohľadom na veľké presklené plochy. Dominantu tvorí manželská posteľ s vysokým čelom s odkladacím priestorom. Navrhli sme šatníkové skrine po strop s efektne vloženými zásuvkami. Nadčasový biely lesk zjemňuje výrazný drevodekor. Čerešničkou je 3D tapeta v tmavej farbe. Všetok nábytok vyrábame na mieru a ako bonus  vám vieme poradiť aj s výberom kvalitného matraca. Showroom matracov priamo u nás.

« z 2 »

Nadčasová spálňa v bledých odtieňoch

Spálňa oproti ostatným miestnostiam dennej zóny zvykne byť jednoduchý priestor s veľkou posteľou a šatníkovou skriňou, kde sa neriešia žiadne zložité nábytkové a materiálové kompozície. Každý „jednoduchý“ priestor sa dá ozvláštniť zaujímavým detailom, ktorý dodá priestoru atmosféru, výraz a stačí pri tom len malý prvok, tak ako napríklad použitie zaujímavej tapety.Tu tvorí tapetu zoškrabaná farebná stena po predchádzajúcich majiteľoch.

Biely lesklý nábytok je dominatou miestnosti.Na podlahu sme použili šedý koberec s vysokým vlasom. Postel je robená na mieru s bežovým čalúnením. Je vyšších rozmerov ako klasické postele. 
« z 2 »

Zariadenie spálne v byte v Trenčianskych tepliciach

Odpočinok a spánok nám všetkým zvyčajne zaberie viac, ako tretinu dňa. Preto naša dizajnérka myslela na všetko. Harmónia, elegancia a kvalita – sú spoločnými menovateľmi dokonalej modernej spálne. Pre dizajn spálne sú vhodné skôr svetlé a teplé tóny, ktoré pozitívne ovplyvňujú myslenie. Preto sme použili drevodekor, ktorý je v celom byte a bielu lesklú farbu. Skrine su otváravé s bokmi ,ktoré tvoria krásny odkladací priestor.

« z 3 »

Veľa úložného priestoru v spálni? Aj takto sa to dá.

V spálni je v prvom rade dôležitý pocit pokoja. Nemali by sa kade tade povaľovať veci, pokiaľ sa dá nemali by ste spálňu používať ako kanceláriu a keď už aj potrebujete mať v spálni niečo schované, treba vymyslieť elegantné riešenie, ktoré pokryje všetky vaše požiadavky na úložný priestor. Jedno z takýchto riešení vám ponúkame v nasledujúcej vizualizácii.

« z 2 »

Dizajnová spálňa – ako umiestniť postel v spálni?

Poznáte seriál Teória veľkého tresku a ako si Sheldon vybral práve jedno miesto na sedačke kvoli najlepším podmienkam? Tak nejako by to malo byť aj s umiestnením postele. Nemal by byť veľký prievan ani sálajúce teplo od radiátora. Okolo postele by ste nemali mať príliž blízko veľa nábytku, aby ste oň nezakopávali. A ak sa radi zobúdzate s prvým denným svetlom odborníci sa zhodujú, že najlepšie je ak svetlo dopadá do postele z boku. Samozrejme každý človek má individuálne požiadavky a preto s vami odkonzultujeme vaše želanie a poradíme vám nielen s rozložením spálne ale aj s výberom správneho matraca – ortopedické matrace.

« z 2 »

Pôvab vo vyvážení

Zobúdzanie ako na obláčiku, s pokojnou mysľou, plní síl, bez bolesti, natešení do nového dňa. My vieme ako na to. Okrem matracov, na ktorých spíte sú nemenej dôležité aj farby v spálni. Ktorá farba vo vás vyvoláva pokoj? A môže byť v spálni šedá farba? U nás vám poradíme ako vybrať nie len správny matrac, ale aj správne farby do vašej spálne – irrealis

Spáľňa s detským kútikom a nadčasovým dizajnom

Spáľna je súčasťou rekonštrukcie bytu, ktorý vám budeme postupne prezentovať. Mladý pár chcel navrhnúť spáľnu s nadčasovým dizajnom. Túto požiadavku splnila biela farba v kombinácii s dekorom dubu. Snom každej dámy je veľký šatník, takže sme v tejto izbe navrhli posuvnú skriňu cez celú izbu. Detský kútik sme vybavili postieľkou a malou komodou.

« z 2 »

Dizajn spálne s pridaním kontrastu

Vizualizácia spálne pre mladú dvojicu, ktorej hlavnou požiadavkou bolo premeniť malý, tmavý priestor v pôvodnom stave na moderný, minimalistický a vzdušne pôsobiaci interiér. Ako riešenie úložného priestoru sme navrhli šatníkovú skriňu s vysoko lesklým povrchom, ktorá sa tiahne pozdĺž celej steny. Aby mohol byť dosiahnutý skutočne minimalistický vzhľad čistých línií, odporučili sme klasický systém otvárania, pretože oproti posuvných systémov pôsobí oveľa jemnejšie. Navyše posuvné dvere potrebujú pre svoje fungovanie vodiacu lištu, ktorá z pôdorysnej hĺbky šatníka zaberie takmer 10cm (ktoré sme v tomto prípade nemali), kým otváracím postačí hrúbka asi 2cm. 3d tapeta tehál kombinovaná v teplej béžovej palete s odtieňmi  bielej, smotanovej a čiernej je obľúbeným prvkom zákazníkov.

« z 3 »

Spálňa, ktorá ťa okamžite očarí

Po veľkom úspechu postele s nikou si ju vyžiadala aj ďalšia naša zákazníčka. K posteli sme vytvorili ešte komodu. Farebnosť podlahy, ktorá už v byte bola, nám určila dekor dreva do miestnosti. Pre zachovanie príjemnej hry farieb sme zvolili béžový akcent a doplnky zladené v zlatistej farbe. Vstavanú skriňu sme zo spálne zakomponovali do chodby, čím sme si mohli dovoliť navrhnúť do spálne kozmetický stolík so zrkadlom. Čo dodať? Sen každej ženy.

« z 2 »

Spálňa v jemných tónoch

Drevodekor postele a nábytku sme vyberali čo najbližšie k dekoru podlahy, ktorú sme mali už zadefinovanú. Ako doplňujúcu farbu sme zvolili bielu. Nemali sme obavy z fádnosti, pretože  doplnky v štýle „nordick“ nám dotvorili celok. Posteľ je možné vidieť naživo v našom štúdiu irrealis, Odborárska 23. Zákazníčka nechcela vstavanú skriňu, preto sme pre ňu vymysleli stojacu skriňu s prvkom vsadenej niky a tiež menšiu komodu, ktorá tento prvok tiež obsahuje.

« z 3 »

Panorama city

Byt v lokalite Bratislava 1 je lukratívnym miestom pre prácu aj bývanie. Spálňa s rohovým oknom a výhľadom na Dunaj je dizajnérskym kúskom. Umiestnenie a štýl budovy nás zaväzoval aj k štýlu a luxusu v spálni. Od klientov sme dostali zadanie použiť bielu farbu a bledý dub. Aby interiér nepôsobil smutne, pridali sme dekorácie v modrej a fialovej farbe. Základným problémom v takomto menšom byte bolo vyriešiť úložný priestor. Preto sme z oboch strán spálňovej priečky navrhli vstavaný šatník až po strop. Kde pre image sme nechali vystúpiť dve niky v dekore dubu. Dvere navrhnuté ako otvárané na bez-úchytkový push systém. Posteľ na vyklápanie s ďalším úložným priestorom.

« z 2 »

Spálňa v odtieňoch žltej

Hlavnou požiadavkou klienta bolo zakomponovanie obľúbenej žltej farby, ktorú sme preniesli do nábytku.  V spálni, ktorá je prepojená s pracovňou posuvnými dverami sme využili prepojenie želanej farby v stavanom šatníku, jednom nočnom stolíku aj v obraze. Manželská posteľ so zástenou a led podsvietením v zástene aj pod posteľou. Čarovanie s farbami by nám prinieslo zmenu v prípade, ak by sme natreli stenu na žlto a ponechali prírodnú farbu nábytku. Rôzne varianty ponúka aj vstavaná skriňa s klasickými otváracími dverami alebo posuvnými.

« z 4 »