Návrh interiéru


Prečo robiť návrh interiéru a vizualizácie?

Návrh interiéru a vizualizácie nám slúžia ako prostriedok na komunikáciu so zákazníkom. Naším cieľom je reagovať na požiadavky zákazníka promptne. Počas sedenia  často upravujeme interiér priamo pred jeho očami a softvér PRO100 to umožňuje. Následná realizácia nesklame. Pozrite sami – Galéria realizácií. Tento spôsob práce nám umožňuje zákazníkovi ušetriť veľa času a eliminovať komplikácie, ktoré môžu vzniknúť pri pozeraní len obrázkov. Je dôležité vnímať nábytok z každej strany a poriadne premyslieť ako sa budeme v našom interiéri v budúcnosti pohybovať.

Aktuálne sme pridali do nášho portfólia aj videá. Na YouTube je galéria, kde aktualizujeme naše nové návrhy.

Link na našu youtube galériu vizualizácií – návrh interiéru .

 

návrh interiéru - kuchyňa

Kuchyne

Kuchyňu vnímame ako spoločenský priestor prepojený s obývačkou. Prepojenie s obývacou izbou nie je ničím novým, ale trendy mažú aj pomyselnú hranicu medzi týmito priestormi. Moderný návrh interiéru kuchyne sa nesie najmä v znamení jednoduchosti. Dnes sa nosí najmä hladký, jednotný a minimalistický dizajn a čisté línie. Moderné kuchyne vsádzajú na jemné a neutrálne farby, a to bielu, béžovú, sivú či čiernu, prípadne ich kontrastné kombinácie. Avšak stále platí, že kuchyňa biela vysoký lesk je najväčší hráč. Nič však nepokazíte ani klasikou vo forme vzoru dreva.

kupelna

Kúpeľne a toalety

Moderná kúpeľňa je taká, v ktorej sa budete cítiť dobre a zároveň budete mať priestor, na všetko potrebné. Vytvoriť ju, je hotové umenie. Hlavne, ak máte k dispozícii menší rozmer kúpeľne. V takom prípade treba zápasiť s každým centimentrom. Naše štúdio má skúsenosti s navrhovaním menších kúpeľní a návrh interiéru kúpeľne prihliada na ergonómiu. 3D návrh kúpeľne vám pomôže vidieť možnosti riešenia ešte pred realizáciou.

návrh interiéru - spalna

Spálne

Spálňa je jednou z najdôležitejších miestností v dome. Interiér spálne by mal byť kontinuálny, nemali by sa v nej nachádzať žiadne divoké elementy, ktoré by rušili jej jednoduchosť. Moderná spálňa sa preto vyznačuje hlavne použitím kvalitných materiálov a nábytku. Spálňový nábytok býva často podceňovanou záležitosťou, čo môže mať za následok zhoršenie kvality spánku ako aj iných dôležitých aktivít. U nás v štúdiu na Vás čakajú aj matrace Vegas, ktoré sú neoddelitelnou súčastou spálne.

návrhy interiéru - detska

Detské izby a študentské izby

Interiér detskej alebo študentskej izby pozostáva z dvoch najdôležitejších zón. Prvá je oddychová zóna a druhá je zóna na hranie, neskôr na prácu a učenie. Nábytok pre deti musí byť prispôsobený ich veku a byť bezpečný. Deti a študenti si vždy okolo seba vytvárajú vlastný svet. Dobre navrhnutý priestor im v tom musí pomáhať. Preto naše interiéry dýchajú svetlom a radosťou zo života.

obyvacka

Obývačky

Obývačka je miestom oddychu a stretávania sa. Ako na zariadenie obývačky, aby pôsobila vzdušne, príjemne a vošlo sa do nej všetko potrebné? Aby sa dosiahlo vyváženého interiérového dizajnu, je potrebné viac než len náhodne rozmiestniť kusy nábytku po izbe. Veľmi radi prepájame obývačku a kuchyňu, pričom využívame prvky kuchyne do obývačky. Funkčne usporiadaný kvalitný nábytok , Vám rozhodne o tom že sa v miestnosti budete cítiť príjemne. Nábytok, rovnako ako aj krby preto navrhujeme na mieru podľa požiadaviek a vkusu klientov.

návrhy interiéru - pracovna

Pracovne a hosťovské izby

Interiér pracovne plní vždy svoju prvoradú funkciu – poskytnúť dostatočný komfort a súkromie pri práci. Exkluzívny nábytok v pracovni zvyšuje pocit pohodlia a efektivita práce sa neskutočne zvyšuje.
Samostatnou kapitolou sú kancelárske priestory pre viacerých ľudí. Kancelársky nábytok nesmie odpútavať pozornosť od práce a musí mať dokonalú ergonómiu. Na efektivitu práce malo vždy najväčší vplyv dobre vyriešené pracovné prostredie.

predsien

Predsiene, vstavané šatníky

Vstup do bytu je často podceňovaný priestor, ktorý slúži na uskladnenie všetkého, čo nám pri príchode domov odpadne z rúk. Predsieň musí dokonale využiť priestor a zjednotiť v ňom všetky požadované funkcie. Nábytok v predsieni musí bezpečne uskladniť topánky, rovnako ako aj kabáty a oblečenie. Trendové sú transparentné materiály nábytku a prvkov – akoby tu ani neboli. V modernej predsieni nesmie chýbať veľké zrkadlo.

rekonstrukcie

Kompletné byty

Zaoberáme sa kompletnými navrhovaním a zariaďovaním interiéru. Vnímame ho veľmi citlivo a robíme všetko preto, aby toto prostredie bolo príjemné a prirodzené, aby náš domov bol domovom. Ako docieliť, aby bol tento priestor výnimočný a trendový? Prepojenie materiálov a štýlov v celom dome.

rekonstrukcie

Naše ďalšie projekty

Okrem vyššie spomínaných projektov sme pracovali napr. na návrhu priestorov sedlovne v Stupave a na ďalších zaujímavých projektoch