Pracovne a hosťovské izby


Zmena pracoviska hlavnej účtovníčky

Projektov sa nám začalo kopiť, a preto Vám prinášame ďalšiu našu vizualizáciu.
Zadaním pre nás bolo vytvoriť príjemný priestor pre hlavnú účtovníčku. Zákazníčka chcela zmenu a požiadala nás o návrh interiéru. Hlavnou podmienkou bol priestor pre uskladnenie šanónov. Zvolili sme rohový stolík podľa zákazníčky v rozmeroch 2200 x 1800 mm, takže nám umožňuje veľkú variabilnosť. Komoda je prispôsobená na veľkosť šanónov. Okrem fotografií z vizualizácie máme pre vás pripravenú novinku v podobe 3D panorámy celého priestoru zmenenej kancelárie. V panoráme sa dokážete pohybovať vertikálne aj horizontálne kliknutím na ľavé tlačítko myšky a ťahaním. Virtuálnu kanceláriu si môžete prezrieť po kliknutí na nasledujúci obrázok.


návrh kancelárie pre účtovníčku

 

Neváhajte sa na nás obrátiť s požiadavkou navrhnutia interiéru aj do Vášho kancelárskeho prostredia.

Návrh kancelárie a reprezentačnej miestnosti

Ponúkame vizualizáciu kancelárskych priestorov pre spoločnosť s obalovým materiálom. Zákazník si prial kuchyňu s pultom prepojenú s reprezantačnou miestnosťou. V oboch miestnostiach si vyžiadal  dominantné farby bielu s oranžovými prvkami, nakoľko dané farby reprezentujú ich značku. V prezentačnej miestnosti boli požiadavkou police na odkladanie papierových vzoriek. Otvorené police na menšie vzorky sme navrhli na stene pri TV a na väčšie vzorky sme vytvorili priestor za otváravými dverami vedľa otvorených políc.

Pozrite si aj 3D panorámu pracovne, do ktorej sa dostanete kliknutím na nasledujúci obrázok. Kliknutím a pohybom myšky sa viete poprechádzať vo virtuálnom priestore.

panoráma návrhu kancelárie

3D panoráma kancelárie

« z 2 »

Pracovňa so šarmom

Návrh pracovnej miestnosti s využitím aj ako oddychová miestnosť. Ružová farba stien zostala pôvodná, preto sme sa snažili farebne prispôsobiť. Paletu farieb sme už k danej dotvorili bielou a čiernou mozaiku. Stôl je prepojený s komodou, v ktorej je umiestnený počítač. Šachovnicový vzor sa nám podarilo preniesť do tvarov poličiek, dvierok. Náš zákazník je hráč futbalu s množstvom výherných pohárov, pre ktorých umiestnenie sme navrhli police. Posteľ má množstvo úložného priestoru v boxoch a za hlavou perinák.

Pozrite si aj 3D pamorámu pracovne, do ktorej sa dostanete kliknutím na nasledujúci obrázok. Kliknutím a pohybom myšky sa viete poprechádzať vo virtuálnom priestore.
návrh kancelárie a reprezentačnej miestnosti

 

Pracovňa  vo vlastnom štýle

Po tom ako sme navrhli a prerobili skoro celý byt, majitelia sa rozhodli prerobiť aj pracovňu. Táto izba má presne to, čo potrebujú majitelia – posteľ pre návštevy, pracovný kút, skriňu na ukladanie prechodných vecí. Keďže žltá farba pomôže rozjasniť a oživiť akúkoľvek miestnosť, aj tentokrát sme po nej siahli. Materiál dreva použitého v celom byte sme zachovali aj v pracovni. Polica nad posteľou s bodovými svetlami umožňuje klientom čítať pred spaním. Návrh nábytku na mieru je projekt šitý na konkrétneho zákazníka, a preto nejde len o frázu, ale o skutočnosť.

detská izba návrh

3D panoráma žltá detská izba

Miestnosť, v ktorej sa práca stáva skutočnosťou

Interiér pracovne plní vždy svoju prvoradú funkciu – poskytnúť dostatočný komfort a súkromie pri práci. Našou úlohou bolo vytvoriť dostatočné vzdušný priestor  pre prácu ale aj na oddych. Pracovňu sme nemuseli vyskladať nábytkom, keďže úložného priestoru mal zákazník dosť, čo nám umožnilo vytvoriť priestor, ktorý je vzdušný a priestranný. Uplatnili sme tu teplé odtiene dreva, ku ktorému perfektne zafungovala béžová lesklá, ktorá sa nám objavuje napríklad na zásuvkách. Na zástenu sme použili sklo toho istého odtieňu. Vytvára nám to krásny efekt zrkadlenia. V detailoch je krása, nezabúdajte na to 🙂

3D panoráma funkčná detská izba

3D panoráma funkčná detská izba

Pracovňa a konferenčná miestnosť

Interiér pracovne plní svoju prvoradú funkciu – poskytnúť dostatočný komfort a súkromie pri práci. Exkluzívnym nábytkom v pracovni  sme zvýšili pocit pohodlia. Kancelársky nábytok sme navrhovali tak, aby neodpútaval pozornosť od práce a spĺňal dokonalú ergonómiu. Na efektivitu práce má najväčší vplyv dobre vyriešené pracovné prostredie. Stôl je navrhnutý v tvare L a prechádza do konferenčného stola, ktorý je oddelený a možno s ním hýbať do ktorejkoľvek strany podľa potreby. Súčasťou stola je posuvný box so šuplíkmi. Kancelárska stena je vytvorená s ohľadom na funkciu. Stred zostavy slúži ako barový pult schovaný do skrinky a zároveň ako stolík na televízor.3D vizualizácia kancelárie

3D panoráma kancelária s konferenčnou miestnosťou

3 varianty pracovne

Pracovňa svojim umiestnením tvorí prechodovú miestnosť medzi izbami. Žiadosťou bolo vytvorenie 3 zón pracovne. V prvom rade ako pracovná zóna s pracovným stolom a počítačom, v druhom rade ako hosťovská izba s gaučom pre prípadne návštevy a v poslednom ohľade ako relaxačná zóna s využitím rotopedu najmä zo zdravotných dôvodov. Svetlé farby vytvoria z miestnosti vzdušné miesto plné svetla, ktoré bude pôsobiť priestranne. Farebná stena alebo tapeta na stene výrazne ovplyvní atmosféru v miestnosti. Tapety v interiéri pôsobia exkluzívne a majú výhodu textúry či vzoru, aj farebná doska však urobí divy a pritom nestojí veľa.