Obývačky


Obývačka spojená s kuchyňou do malého bytu

Navrhli sme obývačku spojenú s kuchyňou v kombinácii bronz-drevodekor. Vyriešili sme zakrytie radiatora.

Obývačka do zrekonštruovaného bytu

Zákazníkom sme navrhli obývačku so zaujímavo riešeným jedálenským stolom a otvoreným prechodom do kuchyne.

Obývačka spojená s kuchyňou

Do novostavby sme navrhli obývačku spojenú s kuchyňou. V rámci obývačky sme umiestnili aj vinotéku s barovou skrinkou. Materiály sú navrhnuté luxusne

Obývačka minimalistická

Obývačku sme navrhli minimalisticky- zavesené skrinky vo farbe drevodekoru svetlého v kombinácii s tmavým. Zaujímavé je kaskádové riešenie dvoch hĺbok skriniek.

Obývačka z „betonu“ do rodinného domu

Do obývačky v rodinnom dome sme navrhli skrinky pod TV, jedálenský stôl rozkladací, knižnicu a komodku-príborník s poličkami. Kombinovali sme svetlý drevodekor s betónom.
« z 2 »

Deliace dvere v obývačke

 

Obývačka s krbom

Obývačka v 3-izbovom byte

Naplnenie predstavy v odtieňoch „Olše“c

Rekonštrukcia bytu v Petržalke sa niesla v duchu odtieňoch „olše“ a týkala sa výmeny podlahy, elektroinštalácie, kompletnej rekonštrukcie kúpeľne, nábytku v obývačke a chodbe.

Kúpeľňa a WC: výmena obkladov a dlažby, výmena vane za sprchový kút, výmena dverí. V kúpeľni sme skúšali množstvo farebných variantov, avšak vyhralo ladenie v šedých odtieňoch.

Kuchyňa: iba výmena pracovnej dosky, nakoľko si zákazník želal zachovať pôvodnú kuchyňu.

Obývačka: vzhľadom na využívanie miestnosti celou rodinou, prešla obývačka  najväčšími dizajnérskymi zmenami. Priestranný gauč v tvare U poslúži nielen zákazníkom, ale aj ich rodine a priateľom. Na stenu za sedačkou sme zakomponovali sivý obklad v kameninovom vzhľade a policu s náladovým farebným led pásom, ktorý mení farbu podľa navolenia ovládača. Stolíky na kolieskach ponúkajú možnosť neobmedzeného premiestňovania podľa potreby.

Chodba bola navrhnutá len ako riešenie odkladania topánok a búnd, preto je veľmi jednoduchá a praktická.

Pri akýchkoľvek otázkach nás neváhajte kontaktovať, radi Vám splníme Vaše sny.

Vizualizácia obývačky s tmavými farbami

Obývačka v bungalove Veronika v Kvetoslavove

Domy pri jazere Kvetoslavov – bungalov typu Veronika Návrh riešenia novostavby rodinného domu Otvorený priestor kuchyne, jedálne a obývačky sme navrhovali ako jeden celok. Nábytok do interiéru, bol preto vyrobený na mieru s ohľadom na menšiu výmeru domčeka.  Volili sme teplejšiu farebnosť drevodekoru nábytku v kombinácii s nadčasovou lesklou bielou. V rámci obývačky sme prepojili krb s obývačkovou TV zostavou. Výsledkom je vzdušný a priestranný interiér prepojený so záhradou.

Obývacia miestnosť, ktorá dýcha

Pri navrhovaní sme sa riadili požiadavkami zákazníka s ohľadom na funkčnosť navrhovanej miestnosti. Obývačka mala byť zároveň aj pracovňou, preto sme zakomponovali písací stolík v štýle, aby nám dotvoril priestor. Stolík má vysúvateľný a posuvný box. Obývacia stena je vzdušná a priestranná, otváranie na push systém. Našou prioritou bolo navrhnutie interiéru v harmónií estetiky, funkčnosti a praktickosti.

« z 2 »

Obývačka Tower Rača

Priestor obývačky spolu s kuchyňou tvoril jeden celok. Nábytok je vzdušný tak, aby nezavadzal ale pomáhal priestoru. Stolík v nordic – štýle nám vnáša trošku severského nádychu. Spojenie kuchyne s obývačkou do jednotného priestoru si pri výbere vyžaduje jednotnosť materiálov. Ak sa drevo objaví v kuchyni, treba ho rovnako preniesť aj do obývačky. Aj tu platí zásada – menej je viac.