Kúpeľne


Rekonštrukcia kúpeľňa s vaňou

Kúpeľňu v starom byte sme dispozične obrátili, keďže klienti čakajú prírastok, ponechali sme vaňu s nikou a oproti nej sme navrhli po celej dĺžke dosku s vloženým umývadlom, práčkou a zásuvkami. Obklad sme použili jednofarebné ozvláštnený kombináciou so štruktúrou.

Kúpeľňa do novostavby

Kúpeľňa v novostavbe bola už s obkladmi, dlažbou a sanitárnymi predmetmi. Riešili sme v nej len nábytky.

Rekonštrukcia kúpeľne a WC v rodinnom dome

Z pôvodnej kúpeľne sme vyhodili deliacu stenu, čím sa nám zväčšil sprchový kút a popasovali sme sa s rozvodmi z kotla, ktoré boli vedené okolo a poza WC.

Rekonštrukcia kúpeľne pre náročného klienta

Požiadavkou zákazníka bol pohodlný sprchový kút a bidet. Farebne sme kúpeľňu zjednotili a presvetlili.

« z 2 »

Kompletná rekonštrukcia kúpeľne a WC

V panelákovom byte sme riešili rekonštrukciu kúpeľne. Vybrali sme pôvodné jadro, deliacu priečku a spojili ju s WC. Vybrali sme vaňu a nahradili ju veľkým sprchovým kútom. Umývadlo sme osadili do dosky so zásuvkami a umiestnili práčku. Na stenu ku dverám sme umiestnili el.vešiak na uteráky.

 Kúpeľňa s dlažbou imitácie dreva

Kúpeľňa v bledej farbe

Požiadavka zákazníka bolo moderne vyriešiť dve kúpeľne a samostatné WC z veľkoplošných obkladov v kombinácii svetlých farieb s tmavou.

« z 2 »

Omnia – kúpeľňa

Veľký priestor kúpelne v novostavbe Omnia-business center sme navrhli luxusne so sprchovým kútom, infrasaunou, dvomi umývadlami a množstvom odkladacieho priestoru, priestranne a pohodlne pre väčšiu rodinu. Nábytok sme zvolili v kombinácii teplého drevodekoru s lesklou bielou a šedým betonom. Pozrite si tiež návrh spálne tu. Dlažba a obklady stien v kúpeľni sú v svetlo a tmavo-sivých farbách. Na oživenie sme použili nadčasovú 3d mozaiku.

Návrh kúpeľne od Zojky

Moderná kúpeľňa s dekorom dreva na podlahe a umývadlovom pulte, ktorý je doplnený hnedým obkladom, pôsobí teplo a domácky a ľahko sa udržiava.

Doska pod umývadlami, slúži aj ako odkladací priestor, bielu skrinku sme uzavreli na schovanie kúpeľňových potrieb, ktoré nemusia byť každému na očiach.

No Images found.

Kúpeľňa s dekorom dubu

Predstava zákazníčky o kúpeľni bola vytvoriť priestor, kde sa môže maľovať, umývať, sprchovať, prebalovať dieťa a prať.
Toto všetko sme sa snžili dostať do kúpeľňového priestoru a podarilo sa. Pult na maľovanie sme vytvorili potiahnutím dubovej dosky z pod umývadla. Elegantné riešenie, čo poviete?

« z 2 »

Kúpeľňa a WC so šedým mramorovým obkladom

 Kúpeľňa je navrhnutá s citom pre detail. Zákazníčka si vybrala veľkoformátový obklad v šedom odtieni mramoru (800x800mm). Tmavá dlažba v kúpeľni je použitá rovnako v celom byte, čím sme dosiahli kompaktnosť interiéru. Sprchový kút so sedením a žľabom je z bočnej steny položený na múriku vane. Okolo vane sme navrhli odkladací priestor pre komfort pri kúpaní a podomietkovú vaňovú batériu od Hansgrohe. Zrkadlo a nábytok kúpeľne si zákazníčka navrhla sama v minimalistickom a praktickom duchu. Dekor nábytku v kúpeľni aj v toalete je ladený k podlahe.

« z 3 »

Moderná kúpeľňa s retro prvkami

Kúpeľňa vytvorená v modernom duchu s retro prvkami, ktoré sme docielili retro batériami a obkladmi. Veľký sprchový kút o rozmeroch 1300×1000 je v kúpeľni hlavnou dominantou.

Vaňa má zaujímavú odkladaciu plochu urobenú z ytongu a obloženú retro obkladom.

Nábytok na mieru je navrhnutý v rovnakom dekore ako nábytok v celom byte.

« z 2 »

Kúpeľňa inšpirovaná prírodou – 3d obklad vĺn

Rekonštrukcia kúpeľne s vysokým stropom (3500 m) v starom meste Bratislavy. Klientka chcela znížiť strop z dôvodu zakrytia vzduchotechniky a my sme rekonštrukciu uchopili aj s funkčnosťou bezbariérovosti do budúcnosti. Pri rozhodovaní medzi vaňou a sprchovým kútom zvíťazil kút o rozmeroch 1500 mm s posuvnými dverami a priestorom na sedenie. Nábytok pod oknom a vedľa neho spĺňa veľmi funkčný a praktický účel, veľká skriňa zakrýva kotol. Použili sme veľmi obľúbený keramický kúpeľňový obklad s 3D dekorom Vlny, ktorý je trendom roku 2017. Zaujímavý obklad sa komponoval nie na celú stenu, ale iba na tie, ktoré prichádzajú do styku s vodou.  Biely obklad si žiadal zakomponovať ešte nejakú farbu, preto sme vybrali šedú a k nej dekor hnedo-šedého dreva. Veľmi radi poradíme aj Vám s rekonštrukciou, stačí nám zavolať a dohodnúť si termín.

« z 3 »

Moderná kúpeľňa v šedom nádychu

Kúpeľňa je miesto, kde trávime veľa času, preto je potrebné navrhnúť ju tak, aby sme sa v nej cítili čo najlepšie. Zvolená farebná kombinácia je prispôsobená vkusu zákazníka a vyhoveli sme požiadavke farebnosti v odtieňoch šedej. Mozaika a žltý pruh je ozvláštňujúcim a skrášľujúcim prvkom. Kvôli vode a potrubiu sme umiestnili všetku sanitu na jednu stenu. Posúďte sami aké by bolo ráno v tejto kúpeľni?

« z 2 »

Elegantná kúpeľňa

Zákazníci požadovali v kúpeľni sprchový kút aj vaňu, wc a umývadlo. Rozmiestnenie jednotlivých prvkov nám umožnilo krásnu kombináciu. Dlažba v dekore dreva je vynikajúcou alternatívou pre použitie v akomkoľvek projekte, či už v rodinných domoch alebo komerčných priestoroch, v interiéri aj v exteriéri. Použili sme ju v našej kúpeľni a vytiahli aj za sprchový kút. Elegantné obklady do kúpeľne s prirodzeným šarmom v súčasnom dizajne sú najlepšou voľbou pre každý moderný interiér. Na odkladanie šampónov sme navrhli niku do sprchového kúta a obložili mozaikou. WC sme umiestnili za dvere a niku najmä kvôli súkromiu.

« z 2 »

Moderná kúpeľňa

Kúpeľňa je spoločne s kuchyňou najkomplikovanejšou miestnosťou bytu. Odpad, sanitárne vybavenie, obklady, dlažba, vykurovanie, odvetranie – to všetko a mnoho ďalších faktov sa musí spojiť s estetickým a praktickým hľadiskom pre docielenie žiadajúceho výsledku.

« z 2 »

Kúpeľňa s drevodekorom

Kúpeľňa je navrhnutá a zariadená tak, aby plnila svoj primárny účel, a to aby ukľudnila zmysly a navodila pocit harmónie. Pocit rehabilitácie dodáva saunový efekt položenia dlažby na stenu. Pokračovali sme v štruktúre dreva z podlahy a vytiahli sme ho až na stenu. Dlažba je veľmi odolná a na nerozoznanie od dreva. Ako doplňujúci obklad sme použili biely matný obklad a ako dekoráciu mozaiku s chrómovými prvkami. Nábytok je navrhnutý na mieru k zákazníkovým predstavám, obsahuje skrinku pod umývadlo a zrkadlovú skriňu s osvetlením. Nábytok môže byť v rôznych drevodekoroch. Vybrané materiály vám radi naceníme a ukážeme naživo.

Radi Vás privítame v našom štúdiu.

Kúpeľňa s dizajnérskym minimalizmom

Moderná kúpeľňa síce dýcha dizajnérskym minimalizmom a hladkými plochami – čo však neznamená, že musí byť chladná a neosobná. Dôležitá je v tomto prípade práca s materiálmi, farbami a svetlom. Drevo, sklo, kov a keramika skombinované v správnom pomere vytvárajú harmonický súlad. Logistické využitie úložného priestoru ocenia všetci, ktorým priestor kúpeľne neponúka široké možnosti zariaďovania kúpeľne. Doplnením vhodného osvetlenia a doplnkov vytvoríte z každej kúpeľne oázu pokoja.

« z 2 »

Kúpeľňa s možnosťou bezbariérového prístupu

Tvarovo jednoduché rozmiestnenie nábytku dodáva kúpeľni vzdušnosť a priestrannosť. Retro nábytok v šedých odtieňoch je nadčasovým prvkom. Francúzke okno v kúpeľni sa stáva v posledných rokoch dominantou. Ak vám ho priestor umožní zakomponovať, prenesiete si tak kúsok stredomorskej elegancie aj k vám. Otvorený sprchový kút  je ďalšou z možností ako jednoducho otvoriť priestor a urobiť ho tak aj bezbariérovým.

Nadčasová kúpeľňa

Moderná kúpeľňa, v ktorej sa spája funkčnosť a elegancia. Sprchový kút svojím priehľadným minimalistickým stvárnením a čistými tvarmi opticky zväčšuje priestor. Takéto presklenenie sprchového kúta je hitom najmä v severských krajinách a dotvára kúpeľni magické čaro a dáva vyniknúť kráse obkladov. Čistý dizajn kúpeľne podčiarklo zakomponovanie práčky do nábytku.

Priestranná kúpeľňa

Navrhnutá priestranná kúpeľňa do rodinného domu, ktorý sa začína stavať. Zadaním klientov bolo umiestniť do priestoru všetku sanitu. Práčku nemajú v pláne umiestniť do kúpeľne, takže nám tam nebude „strašiť“. Na podlahu a niektoré steny sme využili toľko obľúbenú dlažbu s dekorom dreva. Pre punc luxusu sme ju doplnili bielym matným obkladom so zlatou mozaikou. V sprchovom kúte je vysekaná polička obložená sklenenou mozaikou využitou aj na vani a samostatnom wc. Toaletu v kúpeľni sme sa snažili umiestniť na nenápadnejšie miesto za dvere a oddelili ho stenou s tehál. Oknom a zrkadlom sme kúpeľni dodali presvetlenie a zväčšenie priestoru.

« z 2 »