Kolekcia Exclusive

Luxusné taštičkové matrace

Čím sa odlišuje majstrovské dielo od dokonalej práce? Schopnosťou prevýšiť aj tie najodvážnejšie očakávania.

Matrace „Exclusive“ vám ponúkajú to najlepšie, čo matrace ponúknuť môžu. Výnimočná kvalita použitých materiálov, najluxusnejšie a najefektívnejšie časti matraca presne podľa vašich predstáv.

Základ všetkých matracov kolekcie Exclusive tvoria tie najlepšie taštičkové jadrá, aké v našej ponuke nájdete – UltraPocket R2200, UltraPocket X3000, SkyPocket X3000 a UltraPocket R4400. Počet pružín uložených v taštičkách sa tak pohybuje v úctyhodnom počte 2200 až 4400 pružín na jeden veľký matrac, čo zaručuje výnimočné ortopedické vlastnosti matraca a umožňuje matrac používať aj na polohovateľných roštoch, rovnako ako na roštoch pevných.

Samotné jadro je následne skombinované s vrstvami latexu a kokosovými doskami, čo dotvorí finálne vlastnosti matraca, určí jeho tvrdosť či nosnosť. V ponuke tak nájdete ako mäkšie matrace, tak aj stredné či tvrdé a výber záleží len od toho, čo konkrétne hľadáte. Posledný prvok každého matraca tvorí luxusný poťah Premium Jacquard s hodvábnymi a kašmírovými vláknami, ktorý je samozrejme odzipsovateľný a dá sa tak ľahko čistiť.

Ste zvyknutí na kvalitu? Práve ste našli tú najvyššiu!

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov