Kolekcia Detské matrace

Do detskej postieľky – pre deti od 0 do 4 rokov

Správna poloha chrbtice počas spánku je veľmi dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Pre naše deti to platí dvojnásobne, keďže ich telíčko a chrbtica sa neustále vyvíja. Preto je dôležité, aby deti spali na kvalitnom matraci vyrobenom z tých najkvalitnejších a pevných materiálov.

100%-ný latex o hustote 65kg/m3 alebo kokosová doska impregnovaná latexomprírodné materiály s vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami, zabraňujú prežívaniu roztočov či plesní, a preto najlepšie zodpovedajú nárokom pre zdravý spánok našich najmilších. Žiadne detské matrace by v žiadnom prípade nemali byť vyrobené z PUR peny a iných pien vyrábaných z tohto materiálu, pretože PUR pena je riedky materiál s nízkymi ortopedickými vlastnosťami vyrábaný z ropy. Taktiež silno akumuluje statickú elektrinu, čo pôsobí na spánok veľmi rušivo.

Matrace Vegas Kids sú určené pre deti vo veku 0 – 4 rokov, vyrobené v štandardných rozmeroch detských postieľok – teda určené ako matrace do detskej postieľky. Detské matrace Vegas Kids sú zabalené do odzipsovateľného poťahu Frotte prešívaného na sintepone, ktorý neakumuluje statickú energiu a dá sa jednoducho prať pri max. 40°C.

Pestré balenie, taška a prijateľná cena menia matrace VEGAS KIDS ako prekrásny darček pre Vaše dieťa alebo dieťa Vašich priateľov a známych.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov